سبد خرید شما خالی است!
محدوده قیمت (تومان)
اسیلوسکوپ127,128,125,129اسیلوسکوپ GW Instek

اسیلوسکوپ دیجیتال GDS-3504
GW instek

46

۵۰۰ مگاهرتز ۴ کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال GDS-1072B
GW instek

10

70 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ آنالوگ GOS-630FC
GW instek

14

30 مگاهرتز 2 کانال
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال GDS-2102E
GW instek

77

100 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال GDS-1102B
GW instek

76

100 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دستی GDS-320
GW instek

60

۲۰۰ مگاهرتز ۲ کاناله حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال GDS-2102A
GW instek

78

100 مگاهرتز 2 کاناله حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دستی GDS-220
GW instek

59

۲۰۰ مگاهرتز ۲ کاناله حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
صفحه ۱ از ۵

اسیلوسکوپ گودویل

بر طبق یک بررسی کلی می توان گفت که اسیلوسکوپ یا همان نوسان نما در حقیقت سازه ای است که می تواند با تکیه بر تجهیزات پیشرفته، نوسانات به دست آمده از سازه های مختلف را مورد بررسی قرار داده، و آنها را در قالب امواج الکتریکی به نمایش درآورد.
یکی از مهمترین کالاهایی که در دسته بندی انواع نوسان نما قرار دارد، اسیلوسکوپ گودویل است، این سازه می تواند به آسانی اطلاعاتی مبنی بر شکل امواج ولتاژ، حجم و دامنه آنها را در اختیار مصرف کننده قرار دهد‌.
علاوه بر آن به واسطه نوسان نمای گودویل می توانید با سهولت هر چه تمام پارامتر هایی مانند دامنه، تناوب، پالس و غیره را مورد بررسی قرار دهید، بهره گیری از این کالای هوشمند می تواند مزیت هایی همچون بررسی همزمان چند ولتاژ و تبدیل پارامتر های مخالف به یکدیگر را برای صاحبان آن به دنبال داشته باشد.

خرید اسیلوسکوپ گودویل

تجربه یک خرید موفق در زمینه ابزار آلاتی این چنینی، مستلزم حضور یک راهنمای با تجربه است، راهنمایی که بتواند شرایط کنونی را به خوبی تجزیه و تحلیل کرده، و سازگار ترین کالا را بر حسب نیازمندی تان در اختیارتان بگذارد.
فروشگاه‌ بزرگ تکترونیکس می تواند بهترین راهنمایی باشد که شما را در خرید اسیلوسکوپ gw instek یاری می رساند، این عرضه کننده قادر است با کیفیت ترین و قیمت مناسب ترین کالا های موجود در بازار را با حداقل سود به دست مصرف کننده برساند.
اگر قصد خرید اسیلوسکوپ گودویل و یا کالایی هایی از این دست را دارید، تنها کافیست به اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کرده، و پس از دریافت مشاوره کالای درخواستی تان را ثبت سفارش کنید.

قیمت اسیلوسکوپ گودویل 

واضح است که قیمت یک سازه الکترونیکی با بررسی امکانات و فناوری های دخیل در تولید آن محاسبه و اعمال می شود، نوسان نمای گودویل نیز از این قاعده مستثنی نیست.
با اینکه قیمت اسیلوسکوپ gw instek تحت تاثیر عوامل بسیاری دائما در حال نوسان است، به نسبت قابلیت هایی که در ساختار خود جای داده با بهای منصفانه ای به بازار عرضه می شوند.
محرک های متعددی می توانند در کاهش یا افزایش قیمت اسیلوسکوپ گودویل دخیل باشند، برخی از این محرک ها عبارت است از:
 • نوسانات قیمت ارز
 • نوسانات قیمت کالا های وابسته
 • قیمت تجهیزات اولیه
فراموش نکنید که با مراجعه به فروشگاه بزرگ تکترونیکس می توانید اسیلوسکوپ گودویل را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت دریافت کنید.

اجزای اسیلوسکوپ gw instek

بدون شک سازه ای این چنینی از منسجم شدن قطعات کوچک و بزرگ بسیاری به دست آمده است، اما برخی از اصلی ترین تجهیزات این نوع اسیلوسکوپ ها عبارت است از:
 1. میکروفون 
 2. پیش آمپلی فایر
 3. مولد سیگنال 
 4. نمایشگر 
 5. الکترونیک تحلیلی

میکروفون

همان طور که می‌ توان حدس زد قطعه میکروفون وظیفه جمع آوری  امواج صوتی را به دوش می کشد، این بخش با حساسیت نشان دادن به امواج صوتی، سیگنال های به دست آمده را به سیستم نوسان نما منتقل می کند.

پیش آمپلی فایر

تقویت سیگنال های صوتی پروسه ای است که به طور مستقیم به بخش پیش آمپلی فایر اسیلوسکوپ وابسته است، این بخش از نوسان نما با آغاز یک عملیات پیشرفته، سیگنال های ضعیف را تقویت کرده، و موجب تحلیل راحت تر امواج بدست آمده می شود.

مولد سیگنال

تولید سیگنال های آزمایشی به واسطه عضوی به نام مولد سیگنال امکان پذیر است، این سیگنال آزمایشی به عنوان ورودی به سیستم اسیلوسکوپ منتقل‌ شده، و رفتار دستگاه را در موقعیت های مختلف بررسی می کنند.

نمایشگر

نتایج به دست آمده در اسیلوسکوپ گودویل با کمک صفحه‌ نمایش دستگاه به نمایش در می آید،‌ نمایشگر یک اسیلوسکوپ قادر است جریانات مختلف ولتاژ را به شکل تصاویر گرافیکی به شما نشان دهد.

الکترونیک تحلیلی

این قسمت از اسیلوسکوپ حاوی تمام قطعات و مدار هایی است که با بررسی سیگنال های ورودی، نتایج بدست آمده را تحلیل کرده، و اطلاعات مفیدی را در اختیار سیستم دستگاه قرار می دهند.
فیلتر ها، تبدیل کننده ها، تقویت کننده ها و سایر تجهیزات در دسترس از جمله این قطعات هستند.

عملکرد اسیلوسکوپ گودویل 

عملکرد یک اسیلوسکوپ در 4 مرحله ‌کلی خلاصه می شود، این مراحل عبارت است از:
 1. ورود سیگنال 
 2. نمایش سیگنال ها
 3. تنظیمات و اندازه گیری
 4. ذخیره و تحلیل سیگنال

ورود سیگنال 

نوسان نمای گودویل با استفاده از پراپ هایی که در ساختار خود جای داده است، سیگنال های الکتریکی را از منابع خارجی دریافت و بررسی می کند.
سیگنال به دست آمده می تواند منشا های متفاوتی داشته باشد، که مدارات، قطعات الکتریکی، سیستم های الکترونیکی و سایر دستگاه‌ های مربوطه برخی از این منابع محسوب می شوند.

نمایش سیگنال ها

هنگامی که سیگنال مربوطه مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد، انتظار می رود که نتایج این بررسی ها به صورت اطلاعات کامل و جامعی به نمایش دربیاید.
این پروسه به واسطه حضور یک صفحه نمایش در اسیلوسکوپ امکان پذیر است، امروزه عمده نوسان نما ها دارای نمایشگر های بزرگ و رنگی هستند، چرا که این نوع صفحه نمایش قادر است اطلاعات را با جزئیات بالایی به نمایش درآورد.

تنظیمات و اندازه گیری 

با استفاده از یک اسیلوسکوپ گودویل می توانید پارامترهای مختلف را مطابق با نیاز خود جهت نمایش سیگنال های مخالف تنظیم کنید، برخی از این پارامتر ها شامل مقیاس زمانی، ولتاژ، تریگر ها، فیلتر ها و سایر تنظیمات وابسته به ارسال سیگنال ها است.

ذخیره و تحلیل سیگنال

به واسطه این قابلیت، یک کاربر می تواند سیگنال های به دست آمده را ثبت کرده، و در فرصتی مناسب آنان را مجددا بازبینی نماید، این بازبینی مجدد امکان تحلیل دوباره را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد.

ویژگی های اسیلوسکوپ گودویل 

با اینکه قیمت اسیلوسکوپ gw instek در رنج مناسبی قرار دارد، ویژگی های متعددی در ساختار این کالا یافت می شود، برخی از این ویژگی ها عبارت است از:
 • داشتن 2 کانال مجزا
 • داشتن 2 پراپ مجزا 
 • امکان شناسایی پیک در 10 ثانیه
 • سرعت نمونه برداری بالا
 • داشتن قابلیت FFT
 • داشتن قابلیت GO/NO GO
 • داشتن 19 سنجش خودکار 
 • امکان اتصال به کامپیوتر

اقلام همراه اسیلوسکوپ gw instek

هنگامی که شما به عنوان یک مخاطب نسبت به خرید اسیلوسکوپ گودویل اقدام می کنید، علاوه بر کالای درخواستی تان اقلامی را دریافت خواهید کرد که در روند کارکرد اسیلوسکوپ موثر هستند، برخی از این اقلام عبارت است از:
 1. پراپ متصل کننده به کامپیوتر 
 2. پراپ متصل کننده به برق
 3. پراپ اسیلوسکوپ 
 4. یک سازه 
 5. یک عدد دستگاه GW-Instek GDS-1102B