سبد خرید شما خالی است!
فروشگاه تکترونیکس/برند ها/مگاتک/فانکشن ژنراتور مگاتک
محدوده قیمت (تومان)

فانکشن ژنراتور Megatek

فانکشن ژنراتور MFG-2220P
MEGATEK

111

سینتی سایزری و قابل برنامه ریزی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور MFG-2205P
MEGATEK

113

سینتی سایزری و قابل برنامه ریزی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور MFG-2260P
MEGATEK

565

فرکانس 60 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور MFG-2110
MEGATEK

116

سوئیپ فانکشن ژنراتور سینتی سایزری
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور MFG-3102
MEGATEK

128

سوئیپ فانکشن ژنراتور قابل برنامه ریزی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور MFG-2120
MEGATEK

119

سوئیپ فانکشن ژنراتور سینتی سایزری
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور MFG-3062
MEGATEK

125

سوئیپ فانکشن ژنراتور قابل برنامه ریزی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور AFG-2025
MEGATEK

120

سینتی سایزری و قابل برنامه ریزی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
صفحه ۱ از ۲

فانکشن ژنراتور مگاتک 

فناوری دخیل در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی مختلف به قدری هوشمندانه لحاظ می شود که گاهی حتی جزئی ترین مشخصات می توانند در تغیر نتیجه آن اثر گذار باشند.
نمونه برداری از پارامتر های متعدد، بررسی موج ها و سیگنال ها و گردآوری آنها به شکل سیگنال های سینوسی، مربعی و غیره پروسه ای است که تنها به واسطه وجود یک فانکشن ژنراتور امکان پذیر است.
پروسه کاری این دستگاه به قدری دارای اهمیت است که بسیاری از تعمیرگاه ها، مراکز آموزشی، تحقیقی و غیره بدون وجود فانکشن ژنراتور نمی توانند پروژه های کاری خود را به درستی به اتمام برسانند.
با این که عمده فانکشن ژنراتور ها از یک پروسه کاری به خصوص پیروی می کنند، میزان کیفیت و کارایی آنها ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد.
فانکشن ژنراتور مگاتک جزو دستگاه هایی است که از نظر عموم مخاطبان این حوزه، امتیاز بالایی را از لحاظ استاندارد های کیفیتی و عملکردی به خود اختصاص می دهد.
نباید از قیمت فانکشن ژنراتور مگاتک غافل شد، چرا که یکی از بارزترین خصوصیات این سازه، قیمت بسیار مناسب آن در مقایسه با میزان کارایی آن است، وجود این صفات مثبت سبب می شود آمار خرید فانکشن ژنراتور مگاتک همواره در رده بالایی قرار داشته باشد.
یکی دیگر از خصوصیاتی که بسیاری از متقاضیان این سازه به آن واقف هستند، عمر بالای این محصول است، اگر کلیه استاندارد ها و نکات ایمنی این محصول به درستی رعایت شوند، این نوع فانکشن ژنراتور ها می توانند فرایند خدمات رسانی خود را تا سال های بسیاری ادامه دهند.

خرید فانکشن ژنراتور مگاتک 

چگونگی خرید فانکشن ژنراتور مگاتک در گذشته به واسطه پشت سر گذاشتن مراحل سختی امکان پذیر بود، چرا که تعداد عرضه کنندگان معتبر این حوزه اندک بود و افراد برای تهیه آن باید حتما به صورت حضوری اقدام می کردند.
اما امروزه این وضعیت به طور‌ کلی تغییر کرده است، عرضه کنندگان بسیاری در امر خرید و فروش انواع فانکشن ژنراتور فعالیت می کنند و متقاضیان این حوزه می توانند در صورت لزوم سفارش خود را به صورت غیر حضوری ثبت و دریافت کنند.
در چنین شرایطی رقابت میان عرضه کنندگان این محصولات برای جذب مشتری با جدیت بیشتری دنبال می شود، با جرأت می توان گفت مجموعه بزرگ تکترونیکس یکی از برندگان این میدان است.
تکترونیکس یک عرضه کننده برتر است که می‌ تواند علاوه بر فانکشن ژنراتور دیگر ابزار های مشهور این حوزه را نیز در اختیارتان قرار دهد.
آمار بالای رضایت مشتریان، اعمال قیمت های مناسب، به ‌کار گیری خدمات پس از فروش شگفت انگیز و ارائه کالا های با کیفیت از جمله پارامتر هایی هستند که در موفقیت هرچه بیشتر این عرضه کننده نقش داشته اند.
اگر قصد دارید فانکشن ژنراتور مگاتک را با بالا ترین سطح کیفیتی و نازل ترین قیمت ممکن خریداری کنید، تکترونیکس می تواند بهترین گزینه برایتان تلقی شود.
برای انجام این پروسه می توانید به اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کرده و خرید خود را به صورت غیر حضوری ثبت کنید.

قیمت فانکشن ژنراتور مگاتک

یکی از اصلی ترین نکاتی که همواره می‌ تواند ذهن یک خریدار را به خود مشغول کند قیمت یک محصول است.
لازم به ذکر است که قیمت فانکشن ژنراتور مگاتک در مقایسه با تجهیزات به کار رفته در این محصول به طور منصفانه ای لحاظ شده است.
برخی از خریداران فکر می کنند تنها با تهیه یک کالای ارزان قیمت توانسته اند در کاهش هزینه‌ های خود اقدامی موثر داشته باشند، در حالی که این گام موثر زمانی برداشته می شود که کالای انتخابی تان در طی سال های متمادی بدون بروز اشکال و یا نیاز به تعمیرات به فعالیت خود ادامه دهد‌.
به زبان ساده تر تهیه کالای ارزان قیمتی که دائما در حال خرابی و تعمیر باشد نه تنها سبب کاهش هزینه ها نمی شود، بلکه می تواند خسارات جبران ناپذیری را به یک پروژه وارد کند.
فراموش نکنید که قیمت فانکشن ژنراتور مگاتک نیز می تواند تحت تاثیر نوسانات بسیاری به چالش کشیده شود، برخی از این نوسانات عبارت است از:
  • افزایش قیمت‌ قطعات و تجهیزات اولیه
  • اعمال نوسان در بازار های ارزی
  • افزایش قیمت ناگهانی کالا های مشابه 
  • اعمال سود بیش از حد معمول
از میان عوامل ذکر شده، شما تنها می‌ توانید بر یک مورد از آنها تسلط داشته باشید.
فروشگاه بزرگ تکترونیکس به سبب سود اندکی که بر بهای فانکشن ژنراتور مگاتک اعمال می کند، می تواند یک انتخاب اقتصادی و به صرفه برایتان محسوب شود.

مشخصات فنی فانکشن ژنراتور مگاتک

واضح است که یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در انتخاب صحیح یک دستگاه الکترونیکی مفید واقع شود مطالعه مشخصات فنی آن است.
برخی از مهم ترین مشخصات فنی فانکشن ژنراتور مگاتک عبارت است از:
  • امکان بازخوانی و تغییر تنظیمات پنل
  • داشتن دو کانال خروجی
  • مجهز به تکنولوژی DDS
  • داشتن 32 شکل موج متغیر 
  • محدوده فرکانسی بین 40 مگا میلی الی 5 مگاهرتز