سبد خرید شما خالی است!
محدوده قیمت (تومان)
مولتی متر146,145

مولتی متر Hioki

مولتی متر دستی DT-4282

296

5 رقمی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر قلمی 3246-60

307

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر قلمی 60-3244

306

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر دستی DT4221

302

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر دستی DT4253

298

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر دستی DT4255

300

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر دستی DT4222

303

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر دستی DT4254

299

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
صفحه ۱ از ۲

مولتی متر هیوکی

هنگامی که صحبت از انواع مولتی متر به میان می آید، افراد اهل فن برجسته ترین کسانی هستند که می توانند در رابطه با این محصول اظهار نظر کنند، چرا که این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که در حوزه های صنعتی و علمی کاربرد گسترده ای داشته باشد‌.
اگر بخواهیم چیستی یک مولتی متر را به طور چکیده برایتان بازگو کنیم، باید بگوییم مولتی متر یک سازه صنعتی است که می‌ تواند پارامتر های بدست آمده از سمت بار های الکتریکی را دریافت کرده، و آنها را در قالب اطلاعات گرافیکی به نمایش بگذارد.
این سازه در حین داشتن ابعاد کوچک می تواند عناصری همچون جریان، ولتاژ، مقاومت و غیره را مورد بررسی قرار دهد.
از آنجایی که انجام بسیاری از فرایند علمی به وجود مولتی متر یا همان آوومتر وابسته است، انواع مختلفی از این کالا در برند ها، ابعاد و امکانات مختلفی تولید و به بازار های مصرف عرضه می شوند که یکی از معقول ترین آنها نوع هیوکی آن است.
یک مولتی متر هیوکی قادر است پارامتر های متعددی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده، و اطلاعات به دست آمده را با بالا ترین میزان دقت و سرعت به نمایش درآورد.
گرد هم آمدن مزیت هایی همچون قیمت مناسب، بدنه مقاوم و استاندارد های عملکردی بالا مولتی متر هیوکی را به یکی از بهترین آوومتر های موجود در بازار بدل کرده است.

خرید مولتی متر هیوکی

خرید یک کالای فنی همواره با دشواری هایی رو به رو است، چرا که وجود کوچکترین نقصی در آن می تواند در چگونگی انجام دیگر پروسه های کاری تاثیر گذار باشد.
در هنگام خرید مولتی متر هیوکی باید به نکات گسترده ای توجه کنید که یکی از بارزترین آنها، در انتخاب صحیح یک فروشنده خلاصه می شود.
اگر مجموعه مد نظرتان به طور صحیح انتخاب شود، کالای درخواستی تان بدون شک دارای بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت خواهد بود چرا که یک عرضه کننده برتر همواره در تلاش است که این دو عنصر را در کنار یکدیگر حفظ کند.
مجموعه بزرگ تکترونیکس در واقع همان مجموعه برتر است که می تواند به آسانی شما را در خرید مولتی متر هیوکی و سایر اقلام این حوزه یاری کند.
از آنجایی که تکترونیکس همواره در دسته بندی عرضه کنندگان برتر اقلام صنعتی قرار می‌ گیرد، می تواند با سهولت کامل کیفیت محصولات عرضه شونده خود را تضمین کند.
برای خرید آوومتر هیوکی و اقلام مشابه این حوزه می توانید از طریق اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کرده و کالای درخواستی تان را ثبت سفارش کنید.

قیمت مولتی متر هیوکی 

شاید اینطور فرض کنید که این سازه با وجود امکانات بی شماری که دارد با اعداد و ارقام غیر معقولی به فروش می رسد، اما زمانی که پای تکترونیکس در میان است دیگر نگرانی ای بابت قیمت مولتی متر هیوکی وجود نخواهد داشت.
بر خلاف انتظار این نوع آوومتر در جین داشتن کارایی بسیار در قیمت های مقرون به صرفه ای عرضه می شوند که این خصوصیت خود می تواند در افزایش آمار خرید مولتی متر هیوکی تاثیر گذار باشد.
امکانات، ابعاد، نوع منبع تغذیه و نوسانات بازار های داخلی و خارجی از جمله عواملی هستند که می توانند در عدم ثبات قیمت مولتی متر هیوکی نقش آفرینی کنند.
علاوه بر آن افزایش قیمت کالا های هم ردیف این‌ نوع سازه نیز می تواند تا حدودی سبب افزایش قیمت آن شود، با این تفاسیر نمی توان قیمت این نوع آوومتر را به طور حتمی درج نمود.

مزیت های مولتی متر هیوکی

بسیاری از کالا های صنعتی به واسطه نکات مثبتی که در ساختار خود جای می دهند، از دیگر محصولات هم ردیفشان متمایز می شوند، مولتی متر هیوکی هم از این قاعده مستثنی نیست.
برخی از مزیت هایی که در ساختار این سازه می‌ توان یافت عبارت است از:
  • سرعت واکنش دهی بسیار بالا
  • ایمنی بالای سازه در هنگام اعمال تست های الکتریکی 
  • حذف کلیه نویز های محیطی 
  • امکان اندازه گیری پارامتر هایی همچون فرکانس و ظرفیت خازنی
  • امکان اتصال به کامپیوتر 

مشخصات فنی مولتی متر هیوکی 

بررسی مشخصات فنی یک سازه الکترونیکی می‌ تواند تا حد زیادی میزان کارایی آن را مشخص کند، برخی از بارز ترین مشخصات مولتی متر هیوکی عبارت است از:
  • محدوده مقاومت بین 400 الی 40 مگا اهم
  • مقدار فرکانس ac یین 45 تا 500 کیلو هرتز 
  • حاوی دقت اندازه گیری 0.6 درصد
  • محدوده اندازه گیری ولتاژ dc بین 400 الی 1000 ولت