سبد خرید شما خالی است!
محدوده قیمت (تومان)
مولتی متر146,145

مولتی متر Lutron

مولتی متر دیجیتالی DM-9090

461

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر دیجیتالی DM-9960

462

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر دیجیتالی DM-9027T

463

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

مولتی متر لوترون

مولتی متر ها از جمله ابزار آلاتی هستند که افراد اهل فن به خوبی با آنان آشنایی دارند، وجود این تجهیزات می تواند علاوه بر تسهیل انجام بسیاری از تست ها، اطلاعات مفیدی را از سازه های مختلف استخراج کرده و به دست مهندسان برسانند.
درواقع کاربرد اصلی آوومتر یا همان مولتی متر تجزیه تحلیل بار های الکترونیکی و تبدیل آن به پارامتر های مختلف است، یک مولتی متر با کیفیت می تواند به آسانی عناصری همچون جریان، حرارت، مقاومت، ولتاژ و غیره را مورد بررسی قرار دهد.
افزایش درخواست برای این نوع محصول سبب افزایش تولیدات آن گشته است، به همین خاطر زمانی که به بازار های مصرف این حوزه مراجعه کنید، با انواع مختلفی از مولتی متر مواجه خواهید شد که مشخصات فنی متفاوتی به نسبت یکدیگر دارند.
در این میان مولتی متر لوترون در دسته بندی پر طرفدار ترین آوومتر ها دسته بندی می شود، این ابزار با کیفیت به گونه ای طراحی و تولید شده است که بتواند صفر تا صد خواسته مهندسان را اجابت کند.
اگر نگاهی به آمار خرید مولتی متر لوترون بیاندازید به این نتیجه خواهید رسید که این دستگاه بخش عظیمی از نیاز بازار را تامین می کند. داشتن بدنه مقاوم، بهره وری از تجهیزات هوشمند، دقت و سرعت بالا و در نهایت قیمت مناسب از جمله صفاتی است که مولتی متر لوترون را محبوب کرده است‌.

خرید مولتی متر لوترون

بالا بودن آمار خرید مولتی متر لوترون می تواند تا حدودی میزان کیفیت و کارایی آن را به اثبات برساند، اما نکته ای که در این میان دارای اهمیت است چگونگی تهیه این مولتی متر است.
عرضه کنندگان بسیاری در سطح کشور در روند خرید و فروش این نوع مولتی متر دخیل هستند، اما فروشنده ای می تواند لقب برتر را به خود اختصاص دهد که ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد.
این ویژگی ها می توانند در اعمال قیمت نازل، کیفیت مناسب و خدمات پس از فروش گسترده خلاصه شوند.
مجموعه بزرگ تکترونیکس می تواند بهترین گزینه تلقی شود، این فروشنده به سبب داشتن ویژگی های فوق به عنوان یکی از برجسته ترین رقبای عرضه کنندگان این حوزه شناخته شده و درصد بالایی از رضایت مخاطبان را به خود اختصاص می دهد.
بدون شک با خرید مولتی متر لوترون از فروشگاه بزرگ تکترونیکس می توانید علاوه بر ذخیره بودجه تان صاحب کالایی شوید که در کیفیت و کارایی بی نظیر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می توانید به اطلاعات درج شده در وب سایت مراجعه کنید.

قیمت مولتی متر لوترون 

با اینکه این کالا مزیت های بسیاری را در ساختار خود جای داده است، در قیمت های معقولی به مخاطبان عرضه می شود.
تعیین قیمت مولتی متر لوترون ممکن است به پارامتر های مختلفی وابسته باشد، واضح است که هر چه میزان کیفیت و کارایی دستگاه مد نظر تان بیشتر باشد، سازه با افزایش قیمت چشمگیری مواجه خواهد شد، قیمت مولتی متر لوترون نیز بر همین اساس محاسبه می شود.
علاوه بر آن عناصری همچون فناوری به کار رفته در دستگاه، بهای تجهیزات اولیه و نوسانات موجود در بازار های داخلی و خارجی نیز می توانند تا حد زیادی در متغیر بودن قیمت این نوع سازه دخیل باشند.
تکترونیکس علاوه بر آن که این نوع کالا را با مناسب ترین قیمت ها به دستتان می رساند، قادر است نوسانات لحظه ای قیمت آن را تجزیه و تحلیل کرده و آن را به طور دقیق ثبت و ضبط کند.
برای دسترسی به این اعداد و ارقام می توانید به بخش مربوطه آن در وب سایت مراجعه کنید.

نکات استفاده‌ از مولتی متر لوترون 

این سازه فنی همانند بسیاری از سازه ها برای تامین حداکثری امنیت خود نیازمند رعایت نکاتی است، برخی از نکات استفاده از مولتی متر لوترون عبارت است از:
 • برای سنجش میزان جریان باید دستگاه را به صورت سری در مدار بارگذاری کنید
 • برای سنجش میزان اختلاف پتانسیل باید دستگاه را به صورت موازی میان دو نقطه مدار بارگذاری کنید
 • در هنگام اندازه گیری شدت جریان برق را قطع کنید

مشخصات فنی مولتی متر لوترون 

مشخصات فنی این نوع مولتی متر ممکن است با سایر سازه های این حوزه متفاوت باشد، برخی از این مشخصه ها عبارت اند از:
 • داشتن LCR متر
 • داشتن استاندارد IEC 1010
 • مجهز به نمایشگر LCD 
 • داشتن کارت حافظه 32 گیگابایت 
 • محدوده دستی و اتوماتیک 
 • خاموشی خودکار 
 • پوشش پلاستیک ABS
 • باتری 9 ولتی
 • مقدار 10 اهم امپدانس وابسته به ولتاژ مدار