سبد خرید شما خالی است!
محدوده قیمت (تومان)
اسیلوسکوپ127,128,125,129اسیلوسکوپ Tektronix

اسیلوسکوپ دیجیتال TBS-1202B
Tektronix

84

200 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال TDS-2024 C
Tektronix

40

۲۰۰ مگاهرتز 4 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال TDS-2014C
Tektronix

83

100 مگاهرتز 4 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال TBS-1102B
Tektronix

80

100 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال TBS-1072B
Tektronix

18

70 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال TBS-2072
Tektronix

19

70 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

اسیلوسکوپ تکترونیکس 

واژه اسیلوسکوپ برای بسیاری از صنعتگران، افراد اهل فن و دانشجویان واژه ای نام آشناست، این سازه یکی از حیاتی ترین اقلامی است که در آزمایشگاه های الکترونیکی یافت می شود، به طور کلی اسیلوسکوپ قادر است سیگنال های به دست آمده از ولتاژ را اندازه گیری کرده، و اطلاعات به دست آمده را به شکل تصاویر گرافیکی به نمایش درآورد‌.
به سبب اهمیت بالای این محصول در حوزه های مختلف، کمپانی های بسیاری در عرصه طراحی و تولید انواع نوسان نما ورود کردند که یکی از برجسته ترین آنها برند صاحب نام تکترونیکس است‌. اسیلوسکوپ تکترونیکس یکی از با کیفیت ترین نوسان نما های موجود در بازار است، استفاده از تکنولوژی پیشرفته در ساخت این محصول سبب شده است که استفاده از آن برای مصرف کنندگان بسیار آسان باشد.
این نوع اسیلوسکوپ مجهز به یک صفحه نمایش رنگی با کیفیت است، واضح است که  بررسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات به واسطه این نمایشگر با دقت و سرعت بالا تری انجام می شود، چرا که تفکیک رنگ ها در این نوسان نما موجب سهولت کار مهندسان خواهد شد.

خرید اسیلوسکوپ تکترونیکس 

تهیه یک اسیلوسکوپ با نام تجاری تکترونیکس نیازمند پشت سر گذاشتن فرایند سختی نیست، اما آنچه که سبب پیچیدگی این پروسه می شود، خرید کالایی است که علاوه بر داشتن تناسب با شرایط کنونی فرد، دارای استانداردهای کیفیتی معقولی باشد.
اولین گام برای دسترسی به یک کالای با کیفیت مراجعه به فروشنده ای مورد اطمینان است، مجموعه بزرگ تکترونیکس مثالی واضح در این عرصه محسوب می شود‌.
این فروشگاه با داشتن کادر کاری متخصص، قادر است بهترین کالا های بازار را با بالاترین استاندارد های کیفیتی تهیه کرده و با مناسب ترین قیمت ها به دست مصرف کننده برساند.
با این تفاسیر خرید اسیلوسکوپ tektronix از مجموعه بزرگ تکترونیکس می تواند انتخابی هوشمندانه باشد، چرا که موجب انحلال دغدغه های یک متقاضی در رابطه با تهیه یک کالای مناسب خواهد شد.
قیمت اسیلوسکوپ تکترونیکس در این فروشگاه به نسبت سایر رقبا در رده پایین تری قرار دارد، با این وجود شما می توانید با خرید از این مجموعه گامی موثر در کاهش هزینه های خود بردارید.
برای خرید اسیلوسکوپ tektronix کافیست به اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

راهنمای خرید اسیلوسکوپ تکترونیکس 

در هنگام خرید کالایی این چنینی باید به پارامتر های مختلفی توجه کنید، توجه به ویژگی های موجود در ساختار هر محصول می تواند شما را به کالای مد نظرتان نزدیک کند، برخی از اصلی ترین ویژگی‌ هایی که باید در هنگام خرید اسیلوسکوپ تکترونیکس به آن دقت کنید عبارت اند از:
 • میزان پهنای باند در نوسان نما
 • نرخ نمونه برداری در نوسان نما
 • میزان حافظه داخلی اسیلوسکوپ 
 • تعداد کانال های ورودی و خروجی دستگاه
 • میزان گارانتی محصول خریداری شده

قیمت اسیلوسکوپ tektronix 

بهای نوسان نمای تکترونیکس به نسبت کارایی و تجهیزات آن بسیار ناچیز است، با این وجود این کالا نیز مانند تمام محصولات موجود در بازار تحت تاثیر نوسانات مختلف در قیمت های متفاوتی عرضه می شود.
درج قیمت اسیلوسکوپ تکترونیکس به صورت دقیق می تواند اشکالاتی را در پی داشته باشد، چرا که این بها پایدار نیست و هر لحظه امکان دارد در مسیر کاهش یا افزایش قیمت قرار بگیرد.
در چنین شرایطی، توجه نداشتن به محرک های اقتصادی می تواند ضرر هایی را برای خریدار به دنبال داشته باشد، برای جلوگیری از بروز این هزینه های اضافی، بهتر است کالای مد نظر خود را از فروشگاهی تهیه کنید که حداقل سود را برای سبد محصولات خود در نظر داشته باشد.
با مراجعه به وبسایت تکترونیکس می‌ توانید نوسانات قیمت اسیلوسکوپ تکترونیکس را بررسی کرده، و آن را در به صرفه ترین حالت ممکن خریداری کنید.

مشخصات فنی اسیلوسکوپ تکترونیکس 

مشخصات یک کالا، مهم ترین عامل تعیین کننده کیفیت آن هستند، چرا که با گرد هم آمدن ویژگی های فنی مختلف، می توان میزان کارایی یک محصول را ارزیابی کرد، برخی از برجسته ترین مشخصه های فنی اسیلوسکوپ tektronix به شرح زیر است:
 • داشتن فانکشن FFT
 • امکان اتصال به کامپیوتر 
 • امکان اتصال به کابل USB 
 • داشتن 16 نوع پارامتر با قابلیت اندازه گیری اتوماتیک 
 • مجهز به صفحه نمایش LED رنگی
 • داشتن 4 کانال مجزا 
 • داشتن حافظه داخلی
 • سرعت نمونه برداری بالا

پارامتر های قابل بررسی با اسیلوسکوپ تکترونیکس 

با استفاده از نوسان نمای تولیدی تکترونیکس می توانید پارامترهای مختلفی را مورد ارزیابی قرار دهید، برخی از این کمیت ها عبارت اند از:
 1. سیگنال ولتاژ
 2. دامنه سیگنال 
 3. فرکانس سیگنال 
 4. مقدار موثر سیگنال 
 5. دوره تناوب سیگنال 
 6. مقدار پیک تا پیک موج