سبد خرید شما خالی است!
محدوده قیمت (تومان)
مولتی متر146,145

مولتی متر فلوک 179
Fluke

773

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر فلوک 117
Fluke

772

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر فلوک 289
Fluke

774

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر فلوک 289 FVF
Fluke

775

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
مولتی متر فلوک 87V
Fluke

776

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

مولتی متر فلوک

اگر برای خرید مولتی متر به بازار های مصرف مراجعه کنید با حجم وسیعی از‌ دستگاه هایی مواجه خواهید شد که هر یک دارای یک برند خاص هستند. در این شرایط باید با گلچین کردن نام های تجاری شناخته شده، هر یک را به نوبت بررسی کنید. حتما در این بررسی ها با مولتی متر فلوک یا مولتی متر fluke مواجه شده اید. این وسیله امروزه درصد بالایی از نیاز بازار را تامین می کند. در ادامه این مقاله ضمن بررسی این ابزار پارامترهای دیگری مثل قیمت، خرید و نمایندگی مولتی متر fluke را بررسی خواهیم کرد.
کارایی این کالا واضح است. این دستگاه می تواند مقاومت الکتریکی، جریان و ولتاژ را به راحتی اندازه گیری کند. استفاده‌ از این وسیله برای انجام آزمایشات علمی و تحقیقاتی، و عیب یابی تجهیزات الکترونیکی امری رایج است. مولتی متر فلوک آمار خرید بالایی را به خود اختصاص می دهد. چرا که دارای اندازه کوچک، وزن اندک، کیفیت بالای بدنه و دقت بی نظیر اندازه گیری است. شما می توانید به کمک این سازه پارامتر هایی مثل فرکانس، پیوستگی، دیود، جریان و ولتاژ AC و DC را به راحتی اندازه گیری کنید.

خرید مولتی متر فلوک 

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم آمار خرید مولتی متر فلوک بسیار بالا است چرا که این وسیله با داشتن طراحی منحصر به فرد و ساختاری با کیفیت، هر آنچه را که یک تکنسین به آن نیاز دارد را از آن خود کرده است. اما سوالی که پیش می آید آن است که از کجا می توانید نسبت به خرید مولتی متر فلوک 10 اقدام کنید؟ آیا تمام مولتی مترهایی که با این نام تجاری روانه بازار شده اند دارای اصالت هستند؟
در پاسخ باید بگوییم خرید این دستگاه از یک نمایندگی تایید شده از سمت برند فلوک، بهترین بازخوردی است ‌که می توانید داشته باشید. بدیهی است که قیمت مولتی متر fluke در نمایندگی کمتر از سایر فروشگاه ها است. این در حالی است ‌که نه تنها ذره ای از کیفیت سازه کم نمی شود، بلکه شخص خریدار شامل خدمات پس از فروش نیز می شود. با یک سرچ ساده در اینترنت به این نتیجه می رسید که فروشگاه بزرگ تکترونیکس یکی از مشهورترین فروشندگانی است که نمایندگی برند معتبر fluke را بر عهده گرفته است. این مرجع مولتی متر هایی را به فروش می رساند که از لحاظ کیفیت در صدر جدول، و از لحاظ قیمت جزو ارزان ترین ها هستند. شما می توانید جهت استعلام قیمت مولتی متر فلوک و خریداری آن به صورت آنلاین، به صفحه فروش محصول این مجموعه مراجعه کنید.

قیمت مولتی متر فلوک 

قیمت مولنی متر fluke تا حد زیادی به ویژگی های دستگاه انتخابی شما بستگی دارد. اینکه مولتی متر شما چه ابعادی دارد، چگونه کار می کند یا چه پارامترهایی را اندازه گیری می‌ کند همه و همه در قیمت گذاری آن دخیل هستند. البته تاثیر پهنای باند،‌ نوع منبع تغذیه و متریال ساختاری بدنه را نیز نمی توان در قیمت مولتی متر fluke نادیده گرفت.
در شرایطی که ویژگی های زیادی می توانند سبب افزایش بهای یک محصول شوند، بهتر است دستگاه انتخابی تان را از مجموعه ای خریداری کنید. که خودش نماینده باشد. چرا که تهیه کالا از نمایندگی ها همیشه ارزان تر است. پیش تر به آن اشاره کردیم که فروشگاه تکترونیکس نمایندگی فروش محصولات برند فلوک را بر عهده دارد. پس شما می توانید با اطمینان از مبلغ پرداختی خود، مولتی متر انتخابی خود را پس از استعلام بها در سایت ثبت سفارش کنید.

انواع مولتی متر fluke

مولتی متر فلوک دارای انواع مختلفی است که هر یک ویژگی های خاصی را به خود اختصاص داده اند. بدیهی است که چگونگی تعیین قیمت مولتی متر فلوک نیز بر اساس همین تفاوت ها انجام می گیرد. اولین نمونه ای که می توانیم به آن اشاره کنیم، مولتی متر دستی fluke است که استفاده از آن بسیار رایج است. این اقلام به دلیل داشتن وزن و ابعاد کوچک به مولتی مترهای دستی معروف اند‌. شما به راحتی می توانید پروسه اندازه گیری ولتاژ، جریان، مقاومت و… را با کمک این دستگاه انجام دهید. سایر نمونه‌ های مولتی متر فلوک به شرح زیر است.
  • مولتی متر انبرکی
  • مولتی متر عایق
  • مولتی متر حافظه دار
  • مولتی متر مخصوص خودرو
  • مولتی متر حرارتی
  • مولتی متر الکتریکی 
  • مولتی متر HVAC

ویژگی های مولتی متر fluke

دستگاه نام برده دارای ویژگی های خاصی است که آن را از دیکر کالاهای مشابه متمایز کرده است. شاید دلیل آمار بالای خرید مولتی متر فلوک نیز همین ویژگی ها باشند‌. این سازه می تواند با بهره گیری از تکنولوژی اتو ولت مقدار ولتاژ AC و DC را به شکل خودکار بدست آورد. داشتن آمپدانس اندک و دقت بالا در بارگذاری اطلاعات نیز ویژگی دیگری است که نمی‌ توان آن را نادیده گرفت.
دستگاه نام برده در برابر ضربه، گرد و غبار، رطوبت و … نیز مقاوم است. پس عمر مفید بالایی را به خود اختصاص می دهد و به این راحتی ها خراب نمی شود. این نوع مولتی متر دارای نمایشگر بزرگی با نور پس زمینه سفید است. در نتیحه شما می توانید به آسانی و حتی در مواقعی که نور اطراف تان اندک است، اطلاعات به نمایش درآمده در سازه را به راحتی بررسی کنید. 
این سازه به صورت ارگونومی طراحی و تولید شده است. به همین دلیل است که افراد می توانند با استفاده از تنها یک دست خود از مولتی متر فلوک بهره ببرند. نمایش کمترین و بیشترین مقدار پارامترها، نشان دادن مقدار AC واقعی، و داشتن رنج سلکتوری هوشمند از دیگر مشخصاتی است که می توانیم به آنها اشاره کنیم.
 

سوالات متداول 

1- در خرید مولتی متر fluke باید به چه معیارهایی دقت کنیم؟

میزان دقت دستگاه، پهنای باند، و تعداد پارامتر های قابل اندازه گیری از جمله معیارهایی هستند که باید در خرید مولتی متر فلوک به آنها دقت کنید.

2- چرا مولتی متر فلوک را به عنوان کالایی دستی می شناسند؟

چون ابعاد کوچک و وزن اندکی دارد و به راحتی می‌ توان آن را حمل و جا به جا کرد.

3- با استفاده‌ از این مولتی متر چه پارامترهایی را می توان اندازه گیری کرد؟

میلی ولت، فرکانس، خازن، مقاومت و جریان