سبد خرید شما خالی است!
فروشگاه تکترونیکس/برند ها/ریگول/فانکشن ژنراتور ریگول
محدوده قیمت (تومان)

فانکشن ژنراتور Rigol

فانکشن ژنراتور DG-1032Z
RIGOL

285

30 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور DG-1022
RIGOL

282

25 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور DG-4102
RIGOL

287

100 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور DG-1062Z
RIGOL

286

60 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور DG-1022Z
RIGOL

284

25 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور DG-822
RIGOL

283

25 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور DG-822
RIGOL

122

سوئیپ فانکشن ژنراتور قابل برنامه ریزی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

فانکشن ژنراتور ریگول

یکی از اصلی ترین تجهیزاتی که حضور آن در یک آزمایشگاه ضروری است، فانکشن ژنراتور نامیده می شود.
به طور کلی این سازه قادر است در پروژه هایی همچون تولید انواع مدار الکترونیکی، تزریق شکل موج های متغیر به مدار، انجام پروژه های طراحی و تحقیقاتی و در نهایت در پروسه عیب یابی دیگر اجزا دخیل باشد.
فانکشن ژنراتور در واقع سازه ای قدرتمند است که می تواند با تکیه بر دانش بروز خود انواع موج، دامنه و فرکانس را تولید کرده و آنها را به شکل مثلثی، سینوسی، مربعی و دندان اره ای درآورد.
مهندسان، دانشجویان، تعمیرکاران برق و افراد دخیل در پروژه های آزمایشی مهم ترین مخاطبان این محصول شمرده می شوند، از آنجایی که حوزه کاربرد این نوع کالا در رده حساسی دسته بندی می شود، انتخاب درست یک فانکشن ژنراتور از اهمیت بالایی برخوردار است.
فانکشن ژنراتور ریگول یکی از مهم ترین و کارآمد ترین سازه هایی است که در بازار های عرضه این سازه خودنمایی می کند، با کمی پرس و جو خواهید فهمید که بخش عظیمی از نیاز بازار به واسطه همین کالا جبران می شود.
فانکشن ژنراتور ریگول دارای دقت بالایی است و در حین حال سرعت بالایی را در هنگام تجزیه و تحلیل اجزا از خود نشان می دهد، علاوه بر آن دارای ساختار مقاومی بوده و می تواند تا سال های سال مانند روز نخست کاری خود به فعالیتش ادامه دهد.
وجود این مزیت ها سبب شده است که آمار خرید فانکشن ژنراتور ریگول به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده و این سازه فنی به عنوان یک کالای با کیفیت در میان عموم مصرف کنندگان شناخته شود.

خرید فانکشن ژنراتور ریگول 

از آنجایی که این محصول قرار است پارامتر های متعددی را در اطراف خود به چالش بکشد، انتخاب نادرست آن می تواند خسارات جبران ناپذیری را به یک پروژه وارد کند.
برای داشتن یک تجربه موفق از خرید فانکشن ژنراتور ریگول بهتر است کلیه پارامتر های چگونگی انتخاب صحیح آن را رعایت کرده، و در عین حال به عرضه کننده ای مطمئن مراجعه کنید.
با اینکه اکثر مخاطبان این حوزه با این نوع کالا آشنایی دارند، بعید است که بتوانند به واسطه مشخصات فنی یا ویژگی های یک محصول میزان کارایی آن را تشخیص دهند.
در چنین شرایطی تنها خرید از فروشنده مطمئن می تواند کیفیت و کارایی کالای درخواستی تان را تضمین کند، فروشگاه بزرگ تکترونیکس در حقیقت یک تضمین کننده کیفیت است.
این عرضه کننده قادر است بهترین کالا های این حوزه را با بالا ترین تجهیزات کیفیتی و معقول ترین قیمت ها به دست مشتریان خود برساند، به همین خاطر است که در طی سال های متمادی به عنوان یک عرضه کننده برتر شناخته می شود.
اگر به دنبال خرید فانکشن ژنراتور ریگول و یا کالاهایی از این دست هستید، تکترونیکس بهترین مجموعه ای است که می تواند با شما همکاری‌ داشته باشد، جهت استعلام قیمت و تهیه این سازه می توانید به اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کنید.

راهنمای خرید فانکشن ژنراتور ریگول

در هنگام تهیه یک فانکشن ژنراتور باید به نکات متعددی توجه کرد، در ادامه این مطلب برخی از این نکات به ترتیب اولویت بندی ذکر می شوند.
 • داشتن فرکانس متر
 • تولید انواع مدولاسیون
 • امکان اتصال به کامپیوتر 
 • داشتن قابلیت Burst یا Sweep
 • مجهز به انواع تابع ها
 • تعداد کانال های خروجی
 • سرعت نمونه برداری مناسب
 • دامنه سیگنال مناسب
 • محدوده فرکانس گسترده

قیمت فانکشن ژنراتور ریگول 

با یک بررسی کلی می توان گفت قیمت فانکشن ژنراتور ریگول می تواند به پارامتر های مختلفی وابسته باشد.
به طور مثال قیمت فانکشن ژنراتور های آنالوگ به نسبت نوع دیجیتال آنها به مراتب کمتر است، چرا که نوع آنالوگ این محصولات دارای ساختار ابتدایی تری هستند.
نوع سازه، فناوری به کار رفته، ابعاد و در نهایت کیفیت آن از جمله پارامتر هایی هستند که در قیمت گذاری این محصول تا حد زیادی موثر اند.
با این حال این نوع فانکشن ژنراتور در حین داشتن امکانات بسیار در قیمت های منصفانه ای خرید و فروش می شود، اما باز هم از نوسانات حاکم بر بازار در امان نیست.
عدم ثبات عرصه هایی همچون ابزار آلات الکترونیکی، بازار های ارزی و تجهیزات اولیه از جمله نوساناتی هستند که می توانند به طور غیر مستقیم قیمت فانکشن ژنراتور ریگول را به چالش بکشند.

مشخصات فنی فانکشن ژنراتور ریگول 

بی شک مشخصات فنی یک دستگاه جزو اصلی ترین عناصری است که آن را از کالا های مشابه متمایز می کند، برخی از مهم ترین مشخصات فانکشن ژنراتور ریگول عبارت است از:
 • داشتن دو کانال مجزا
 • مجهز به فناوری SiFi
 • داشتن مدولاسیون پشتیبانی شده
 • داشتن شمارنده 7 رقمی با توان 200 مگاهرتز 
 • مجهز به کالیبراسیون استاندارد RCL
 • داشتن حافظه دلخواه