سبد خرید شما خالی است!
فروشگاه تکترونیکس/برند ها/رایان نیک/منبع تغذیه رایان نیک
محدوده قیمت (تومان)
منبع تغذیه130,131

منبع تغذیه ac133,132

منبع تغذیه dc126,134,135


منبع تغذیه Rayan Nik

منبع تغذیه رایان نیک

به طور کلی همه سازه های الکترونیکی برای ادامه عملکرد نیازمند منبعی هستند که بتوانند انرژی مد نظر خود را از آن دریافت کرده و به کلیه قطعات مشمول برسانند، این سازه عموما منبع تغذیه یا پاور ساپلای نامیده می شود. یک منبع تغذیه قادر است بار الکتریکی را از اقلام مختلف دریافت کرده، و آن را به پارامتر هایی با اندازه تعریف شده تبدیل کند، فرکانس، جریان و ولتاژ برخی از اصلی ترین نمونه های این کمیت ها هستند.
منبع تغذیه رایان نیک یکی از بهترین نمونه های داخلی موجود در بازار است،‌ طراحی بروز و استفاده از فناوری های پیشرفته در پروسه ساخت این کالا سبب شده است که این نوع منبع تغذیه دارای کلیه استاندارد های کیفیتی و ساختاری باشد. قیمت منبع تغذیه رایان نیک به نسبت امکاناتی که در آن وجود دارد در رده مناسبی قرار گرفته است، همین امر یکی از محرک های موثر افزایش آمار خرید منبع تغذیه رایان نیک به شمار می رود.
این نوع منبع تغذیه قادر است علاوه بر تامین انرژی و رساندن ولتاژ به حد دلخواه دستگاه، تشخیص دهد که کدام بخش سازه دچار ایراد شده است، لازم به ذکر است که وجود یک منبع تغذیه با کیفیت می تواند موجب افزایش ایمنی سازه الکترونیکی نیز گردد.

خرید منبع تغذیه رایان نیک 

استارت یک پروژه صنعتی به وجود اقلام کوچک و بزرگ بسیاری وابسته است، ممکن است با کمی جست و جو بتوانید برای بسیاری از سازه های موجود جایگزین هایی را تعیین کنید که بتوانند همان کارایی را برای شما داشته باشند‌. اما نکته ای که دارای اهمیت است آن است که جایگزین مناسبی برای پاور ساپلای وجود ندارد، به همین خاطر نمی توان از خرید منبع تغذیه رایان نیک صرف نظر کرد.
خرید کالایی با کیفیت و قیمت مناسب انتظاری است که هر مصرف کننده ای از کالای دریافتی خود دارد، اما آیا این خواسته همیشه محقق خواهد شد؟ فروشگاه بزرگ تکترونیکس یکی از برجسته ترین قطب های عرضه کننده ابزار آلات و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در سطح کشور محسوب می شود، این فروشنده با تکیه بر عواملی همچون کادر کاری مجرب و سابقه کاری درخشان می تواند بهترین نمونه های موجود در بازار را با نازلترین قیمت ها در اخیتارتان بگذارد.
اگر قصد خرید اسیلوسکوپ رایان نیک و یا کالاهایی مشابه به آن را دارید، فروشگاه بزرگ تکترونیکس بهترین گزینه برای شماست، برای استارت این پروسه می توانید به اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کرده و کالای مد نظر خود را ثبت سفارش کنید.

قیمت منبع تغذیه رایان نیک

با یک بررسی کلی خواهید فهمید که قیمت منبع تغذیه رایان نیک به نسبت کارایی و کیفیت آن بسیار مناسب است. با این وجود محرک های کوچک و بزرگ بسیاری می توانند در افزایش قیمت منبع تغذیه رایان نیک موثر واقع شوند. نوسانات بازار های ارزی، عدم ثبات قیمت در بازار های وابسته و افزایش قیمت تجهیزات اولیه ساخت منبع تغذیه از جمله این محرک ها هستند. علاوه بر موارد ذکر شده این امکان وجود دارد که برخی از افراد سودجو قیمتی غیرواقعی و پایین از نوع تقلبی این محصول به شما پیشنهاد دهند. دقت کنید که کیفیت و اصالت کالا، مهمترین اصل در خرید منبع تغذیه رایان نیک است.
در چنین شرایطی مراجعه به یک فروشگاه معتبر می تواند انتخابی هوشمندانه تلقی شود، چرا که اعمال این گزینه خواسته یا ناخواسته تا حد زیادی در کاهش قیمت کالای درخواستی مصرف کنندگان موثر است. خرید از فروشگاه معتبر علاوه بر قیمت مطلوب، کیفیت و اصالت کالا را نیز برای شما تضمین می کند.

مشخصات فنی منبع تغذیه رایان نیک

هر سازه الکترونیکی بر اساس طراحی بخصوصی که دارد مشخصات فنی منحصر به فردی را به خود اختصاص می دهد، مشخصاتی که می‌ توانند تعیین کننده میزان کارایی آن سازه باشند. منبع تغذیه رایان نیک نیز دارای مشخصات منحصر به فرد خود است که این محصول را از سایر منابع تغذیه متمایز می کند.
برخی از اصلی ترین ویژگی‌ های فنی منبع تغذیه رایان نیک عبارت است از:
 • داشتن صفحه نمایش LED ترانسی
 • امکان اعمال ولتاژ از 0 الی 30V
 • امکان اعمال جریان از 0 الی 5A
 • داشتن کلید OUTPUT
 • ایمن در برابر اتصال کوتاه
 • محافظت شده در برابر Overload 
 • مجهز به خروجی ثابت 5V و 3A
 • مجهز به دو خروجی متناوب  0~ 30V و 0 ~ 5A 
 • خروجی ولتاژ متغیر 0 الی 30 ولت
 • خروجی جریان متغیر 0 الی 5 آمپر

اقلام همراه منبع تغذیه رایان نیک 

بسیاری از اقلام فنی در هنگام خرید حاوی اجزای اضافه ای هستند که سازه را در هنگام کارکرد یاری می رسانند، برخی از اقلام همراه پاور ساپلای رایان نیک عبارت است از:
 1. پراپ موزی
 2. پراپ سوسماری
 3. کابل برق
 4. دفترچه راهنما 
از آنجایی که این لوازم برای کاربرد و استفاده از منبع تغذیه ضروری هستند، حتما در هنگام خرید دقت کافی را در بررسی لوازم جانبی موجود، داشته باشید.