سبد خرید شما خالی است!
فروشگاه تکترونیکس/برند ها/هانتک/فانکشن ژنراتور هانتک
محدوده قیمت (تومان)

فانکشن ژنراتور Hantek

فانکشن ژنراتور HDG-6202B
Hantek

293

200 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور HDG-6112B
Hantek

292

110 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور HDG-2102B
Hantek

294

100 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور HDG-2062B
Hantek

288

60 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور HDG-6162B
Hantek

291

160 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور HDG-2032B
Hantek

289

30 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور HDG-6082B
Hantek

290

80 مگاهرتز
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
فانکشن ژنراتور HDG3022B
Hantek

609

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

فانکشن ژنراتور هانتک 

هنگامی که به یک آزمایشگاه فنی سری بزنید، با انواع مختلفی از سازه هایی مواجه خواهید شد که کاربرد بسیاری از آنها برایتان مجهول است. فانکشن ژنراتور هانتک یک سازه آزمایشگاهی است که می تواند در عرصه هایی همچون مراکز تحقیق و توسعه، تعمیرگاه های الکترونیکی، بیمارستان ها و آموزشگاه ها نیز دخالت داشته باشد.
این سازه الکترونیکی می تواند با طی کردن برخی مراحل از پیش تعیین شده موج ها و سیگنال های مختلفی را به شکل، دندانه اره ای، سینوسی، مربعی و غیره تولید کند.
سطح دامنه و فرکانس هر یک از سیگنال ها و امواج تولید شده توسط فانکشن ژنراتور در مقایسه با یکدیگر دارای تفاوت های بخصوصی است، به همین سبب می توان از آنها به عنوان یک منبع تغذیه ای برای مدار الکترونیکی یا مخابره ای بهره برد.
کیفیت، اصالت و قیمت مناسب این محصول سبب شده است که این نوع فانکشن ژنراتور بتواند به طور طولانی مدت مرتبه خود را در میان کالا های پر طرفدار این حوزه حفظ  کند.

خرید فانکشن ژنراتور هانتک

تهیه یک ابزار الکترونیکی با کیفیت در گذشته مستلزم پشت سر گذاشتن پروسه پیچیده ای بود، چرا که در آن زمان علاوه بر کمبود دانش، تعداد عرضه کنندگان داخلی و مورد اعتماد انگشت شمار بود.
اما امروزه فروشندگان بسیاری در امر خرید و فروش انواع فانکشن ژنراتور هانتک فعالیت داشته و در بحث جذب مشتری با یکدیگر در حال رقابت هستند.
با اطمینان می توان گفت مجموعه بزرگ تکترونیکس یکی از پیشگام ترین عرضه کنندگانی است که در عرصه عرضه انواع و اقسام ابزار آلات الکترونیکی فعالیت می کند. ارائه محصولات با کیفیت، اعمال قیمت های منصفانه و خدمات پس از فروش همه جانبه از جمله نکات مثبتی است که در ساختار این مجموعه به چشم می خورد.
با خرید فانکشن ژنراتور هانتک از این فروشگاه می توانید گامی موثر در صرفه جویی زمان و بودجه خود بردارید، برای ثبت سفارش این محصول کافیست به اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کنید.

قیمت فانکشن ژنراتور هانتک

تعیین بهای یک کالای فنی مستلزم اعمال پارامتر های مختلفی است، واضح است که هر چه میزان کیفیت یک سازه بیشتر باشد، بهای آن نیز بر همین اساس افزایش پیدا می کند، قیمت فانکشن ژنراتور هانتک نیز از این قاعده مستثنی نیست.
علاوه بر آن برخی نکات تکمیلی همانند افزایش بهای تجهیزات اولیه نیز می توانند در این حوزه دخیل باشند، در برخی از موارد تحریم یک قطعه خاص از این دستگاه و یا بالا رفتن بهای چند قطعه به طور همزمان می تواند پروسه خرید و یا تعمیر این کالا را با مشکلاتی مواجه کند.
فرض کنید کالاهای مشابهی که به صورت هم رده با فانکشن ژنراتور هانتک عرضه می شوند به صورت ناگهانی دچار افزایش قیمت شوند، در چنین شرایطی بدون شک قیمت فانکشن ژنراتور هانتک نیز دچار تغییراتی می شود‌.
لازم به ذکر است که نوسانات بازار های ارزی نیز می تواند در دسته محرک های افزایش قیمت این سازه دسته بندی شود چرا که تهیه و یا ساخت بسیاری از اقلام وابسته این سازه به وجود درآمد ارزی وابسته است.
در نهایت سودی که به واسطه یک عرضه کننده بر روی محصولات اعمال می شود آخرین فرایندی است که در تعیین بهای این کالا تاثیر گذار است.
فروشگاه بزرگ تکترونیکس جزو عرضه کنندگان منصفی است که با اعمال سود های عادلانه بهای محصولات خود را در سطح معقولی حفظ می کند.

مشخصات فنی فانکشن ژنراتور هانتک

مشخصه های فنی یک محصول می تواند چگونگی ساختار آن را تا حدی افشا کند، برخی از اصلی ترین مشخصات فنی فانکشن ژنراتور هانتک عبارت است از:
  • امکان اتصال به کامپیوتر 
  • داشتن حافظه داخلی 
  • داشتن مدولاسیون پیشرفته 
  • صفحه نمایش رنگی
  • داشتن دو کانال مجزا 
  • سرعت نمونه برداری بالا