سبد خرید شما خالی است!
محدوده قیمت (تومان)
منبع تغذیه130,131

منبع تغذیه ac133,132

منبع تغذیه dc126,134,135


منبع تغذیه UNI-T

منبع تغذیه UDP6721
UNI-T

663

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
منبع تغذیه UDP1306C
UNI-T

660

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
منبع تغذیه UTP3315TFL
UNI-T

665

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
منبع تغذیه UTP-3305C
UNI-T

662

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
منبع تغذیه UTP-3305 II
UNI-T

661

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
منبع تغذیه UT-1305
UNI-T

659

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
منبع تغذیه UTP1310
UNI-T

664

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

منبع تغذیه یونی تی

کسانی که در حوزه تجهیزات تجهیزات الکتریکی فعالیت می کنند. با ضرورت وجود منبع تغذیه یونی تی در صنایع مختلف آشنا هستند. بدیهی است که بسیاری از اجرای الکترونیکی برای فعالیت کردن به یک منبع انرژی نیاز دارند. با خرید منبع تغذیه یونی تی به راحتی می توانید این انرژی را فراهم کنید. منظور از UNI-T یک واحد سازنده است که با همکاری کمپانی های بزرگ دست به ساخت انواع ابزارهای الکتریکی کرده است. منبع تغذیه UTP-3305C، UTP 1310، UTP-3305 II از جمله تولیدات پر فروش این مجموعه هستند که تمامی آنها را می توانید از سایت تکترونیکس خریداری کنید.

قیمت منبع تغذیه یونی تی

میزان دقت، ثبات، مشخصات‌ ساختاری و ابعاد از جمله ویژگی هایی هستند که در کاهش یا افزایش قیمت منبع تغذیه UNI-T اثر گذارند. واضح است که دستگاه هایی با ابعاد بزرگ تر و دقتی بالاتر، بهای بیشتری را نیز به خود اختصاص می دهند. ناگفته نماند که نوسانات حاکم بر بازار تاثیر به سزایی را بر قیمت منبع تغذیه یونی تی می گذارد. با توجه به آمار بالای خرید منبع تغذیه یونی تی، می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که این وسایل با وجود

خرید منبع تغذیه یونی تی

بدیهی است که اقلام الکتریکی بدون وجود منبع تغذیه کارایی ندارند. پس خرید منبع تغذیه یونی تی جزو ضروریات است. پیش از آن که که به مشخصات ساختاری منبع پیش رویتان توجه کنید، بهتر است به بودجه، شرایط کاری و انتظاری که از یک دستگاه دارید بپردازید. در این حالت است که می توانید در میان جمعی از منابع تغذیه یونی تی، بهترین آن را انتخاب و خریداری کنید. مجموعه بزرگ تکترونیکس سابقه درخشانی را در حوزه تهیه و عرضه انواع ابزار های الکترونیکی به خود اختصاص می دهد. اگر چه قیمت منبع تغذیه یونی تی وابسته به نوسانات بازار است، این فروشنده‌ می تواند جمعی از وسایل با کیفیت را با بهای بسیار منصفانه ای به شما ارائه کند. برای خرید این ملزومات کافیست در هر کجا که هستید به صفحه فروش محصول فروشگاه تکترونیکس مراجعه کنید.

کاربرد های منبع تغذیه UNI-T 

شاید کارایی اصلی این وسیله برایتان سوال باشد. با خرید منبع تغذیه یونی تی در وهله اول می توانید به واسطه آن جمعی از اقلام الکتریکی را تست و راه اندازی کنید. این تجهیزات همچنین می توانند برای فراهم کردن برق مدار هایی که در حال آزمایش هستند نیز مفید واقع شوند. تامین منبع برق وسایل خراب شده در حین تعمیر و آموزش مفاهیم الکتریکی به کارآموزان نیر کاربرد هایی است که به این نوع منبع تغذیه نسبت می دهند.

استفاده از منبع تغذیه یونی تی چه مزایایی دارد؟

این دستگاه از مواد اولیه مرغوبی ساخته شده است. به همین دلیل می تواند کارایی درستی را از خود ارائه دهد و در طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از خریداران پایین بودن قیمت منبع تغذیه یونی تی را نیز در لیست مزیت های آن قرار می دهند. ناگفته نماند که شما با خرید یک محصول از کمپانی یو نی تی، مشمول کسانی می شوید که از خدمات پس از فروش گسترده این مجموعه بهره می برند.

ویژگی های منبع تغذیه یونی تی

ویژگی های این محصول از جمله معیار هایی هستند که می توانند باعث کاهش یا افزایش قیمت منبع تغذیه UNI-T شوند. اولین ویژگی که می توانیم به آن اشاره کنیم دقت بالای است دستگاه است. به همین خاطر است که بهره گیری از این وسیله برای راه اندازی تجهیزات حساس مناسب است. این نوع منبع تغذیه دارای جریان و ولتاژ ثابتی است که عملکرد قابل اعتمادی را برای دستگاه های مختلف به ارمغان می آورد.
اگر قصد دارید از تجهیزات الکترونیکی خود در برابر بار، ولتاژ و جریان اضافه محافظت کنید، خرید منبع تغذیه یونی تی برایتان سودآور خواهد بود. این اقلام دارای ابعاد مختلفی هستند. بنابراین برای کارگزاری در محل کار، کارگاه یا آزمایشگاه مناسب اند.