سبد خرید شما خالی است!
محدوده قیمت (تومان)
اسیلوسکوپ127,128,125,129اسیلوسکوپ Megatek

اسیلوسکوپ دیجیتال DSO-5070
MEGATEK

5

70 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال DSO-5100
MEGATEK

70

100 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ آنالوگ MS-200
MEGATEK

13

20 مگاهرتز 2 کانال
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دستی DSO-1100
MEGATEK

52

۱۰۰ مگاهرتز ۲ کاناله حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دستی DSO-1200
MEGATEK

57

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال DSO-2100
MEGATEK

73

100 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دستی DSO-1060
MEGATEK

48

۶۰ مگاهرتز ۲ کاناله حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
اسیلوسکوپ دیجیتال DSO-2070
MEGATEK

7

70 مگاهرتز 2 کانال حافظه دار
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
صفحه ۱ از ۲

اسیلوسکوپ مگاتک

استارت پروژه های صنعتی هوشمند، به وجود ابزار آلات و تجهیزات پیشرفته ای وابسته است که پروسه ساخت اقلام الکترونیکی را ممکن می‌ کنند، عمده کسانی که با سازه های فنی پیشرفته سروکار دارند، با اسیلوسکوپ یا نوسان نما به خوبی آشنا هستند چرا که ادامه روند کاری آنها تا حدودی به عملکرد صحیح اسیلوسکوپ وابسته است.
نوسان نما یک سازه آزمایشگاهی است که به منظور تجزیه و تحلیل تغییرات یکباره ولتاژ، جریان و دیگر پارامتر های مورد نیاز ساخته شده است، نوسان نما قادر است سیگنال های مختلف را از فضای اطراف خود دریافت کرده، و پس از بررسی اطلاعات، نتایج به دست آمده را در قالب تصاویر گرافیکی بر روی نمایشگر به نمایش درآورد.
اسیلوسکوپ megatek، کالای با کیفیتی است که در دسته بندی انواع اسیلوسکوپ قرار می گیرد، این کالا به واسطه داشتن مزیت های فنی بسیار در میان مهندسان، دانشجویان و افراد اهل فن به خوبی شناخته شده است.
اسیلوسکوپ مگاتک در مدل های گوناگونی تولید و عرضه می شود، به همین خاطر قادر است پاسخگوی نیاز های رده های مختلف شغلی باشد، پهنای باند بالای این نوع نوسان نما سبب شده است که این کالا بتواند سیگنال های بیشتری را از تجهیزات اطراف خود تحت پوشش قرار دهد، علاوه بر آن این افزایش دامنه می‌ تواند تا حد زیادی در افزایش اطلاعات به دست آمده و تحلیل مناسب وضعیت سیگنال ها موثر واقع شود.
با بررسی آمار خرید اسیلوسکوپ مگاتک می توان به این نتیجه رسید که این نوع نوسان نما همواره در رده اسیلوسکوپ های پر طرفدار بازار قرار می گیرد.

خرید اسیلوسکوپ مگاتک

یک اسیلوسکوپ با کیفیت می‌ تواند در حوزه های مختلفی نقش آفرینی داشته باشد، در بسیاری از موارد ممکن است یک مولتی متر ساده بتواند نیاز های یک پروژه را برآورده کند، اما در مواقعی که به اطلاعات دقیق و جامعی نیاز دارید، خرید اسیلوسکوپ مگاتک ضروری تلقی می شود.
واضح است که هر اسیلوسکوپی مناسب هر موقعیتی نیست، به همین خاطر باید سازه انتخابی خود را با شرایط  کنونی خود تطبیق دهید،‌ علاوه بر آن یک نوسان نمای با کیفیت باید معیار های متعددی را در ساختار خود جای داده باشد که توجه به این معیار ها در هنگام خرید ضروری است‌.
اما همیشه یک راه سریع تر برای دستیابی به یک کالای با کیفیت وجود دارد، فروشگاه بزرگ تکترونیکس می تواند این پروسه را به بهترین نحو برایتان به انجام برساند.
این عرضه کننده توانسته است با تهیه کالا های با کیفیت و قیمت مناسب،‌ رضایت مشتریان خود را برای سال های متمادی به دست آورد، برای خرید اسیلوسکوپ megatek و استعلام قیمت و موجودی آن می توانید به اطلاعات درج شده در وبسایت مراجعه کرده، و پس از بررسی جزئیات سفارش خود را ثبت 
کنید.

قیمت اسیلوسکوپ مگاتک

از آنجایی که معیار اصلی قیمت گذاری بر روی کالا های مختلف کیفیت و کارایی آنها است، می توان با مقایسه کیفیت یک کالا با بهای آن به این نتیجه رسید که آیا این محصول صرفه اقتصادی دارد یا خیر.
نوسان نمای مگاتک جزو محدود کالاهایی است که از مقایسه سر بلند بیرون می آید، چرا که قیمت اسیلوسکوپ مگاتک به نسبت مزیت های آن بسیار ناچیز است.
عوامل متعددی می توانند در نوسان قیمت یک کالای صنعتی نقش داشته باشند در این میان نوسانات بازار های وابسته و افزایش بهای تجهیزات اولیه بیشترین نقش را در افزایش قیمت اسیلوسکوپ megatek ایفا می‌کنند.
قیمت یک کالا همواره اولین دغدغه ای است که ذهن یک متقاضی را به خود مشغول می کند، با مراجعه به فروشگاه معتبر تکترونیکس دیگر نگران بهای کالا های انتخابی خود نباشید، چرا که کالا های عرضه شونده از سمت تکترونیکس دارای به صرفه ترین قیمت ها هستند.

ساختار اسیلوسکوپ مگاتک 

بدون شک کالایی این چنینی نتیجه گرد هم آمدن اجزای بسیاری است، با این حال اصلی ترین اجزایی که می توانند در ساختار یک اسیلوسکوپ دخیل باشند عبارت است از:
 1. الکترونیک تحلیلی 
 2. صفحه نمایش 
 3. مولد سیگنال
 4. میکروفون 
 5. پیش آمپلی فایر

الکترونیک تحلیلی

همان طور که از نام این قطعه می توان حدس زد، الکترونیک تحلیلی شامل تمام اجزایی است که سیگنال های ورودی را بررسی کرده، و با تحلیل به موقع اطلاعات به دست آمده، نتایج مفیدی را در اختیار سیستم قرار می دهد.

صفحه نمایش 

زمانی که اطلاعات به واسطه الکترونیک تحلیلی جمع آوری می شود، به عضوی نیاز است که بتواند اطلاعات دریافتی را به بهترین نحو به نمایش درآورد، واضح است که انجام این پروسه بدون وجود صفحه نمایش امکان پذیر نیست.

مولد سیگنال 

مولد سیگنال بخشی از اسیلوسکوپ است که تولید سیگنال های آزمایشی به واسطه آن انجام می شود، این سیگنال های جدید با ورود به اسیلوسکوپ می توانند رفتار آن را در موقعیت های مختلف شناسایی و اصلاح کنند.

میکروفون 

میکروفون همواره به عنوان یکی از ساده ترین اجزای اسیلوسکوپ مگاتک شناخته می شود، همانطور که می توان حدس زد میکروفون می تواند با جمع آوری سیگنال های مختلف ساختار نوسان نما را تکمیل کند.

پیش آمپلی فایر

سیگنال های ضعیف ممکن است برای اسیلوسکوپ دردسر ساز باشند، چرا که تحلیل این نوع سیگنال ها دقت و انرژی بیشتری را می طلبد، تقویت سیگنال های ضعیف به واسطه تعبیه پیش آمپلی فایر در اسیلوسکوپ ها امکان پذیر است.

چگونگی عملکرد اسیلوسکوپ megatek 

چگونگی عملکرد اسیلوسکوپ مگاتک به چهار مرحله وابسته است، این مراحل عبارت است از:
 1. ورود سیگنال 
 2. نمایش سیگنال 
 3. تحلیل سیگنال 
 4. ذخیره سیگنال 

مشخصات فنی اسیلوسکوپ مگاتک

نوسان نمای مگاتک دارای مشخصات فنی بسیاری است، برخی از مهم ترین مشخصه های این حوزه عبارت است از:
 • وزن حدودی 4 کیلوگرم 
 • ابعاد 31×14×15 cm
 • تولید در رنگ های سفید، نوک مدادی، نقره ای
 • صفحه نمایش LED هفت اینچ
 • امکان اتصال به کامپیوتر 
 • قابلیت usb
 • داشتن 2 کانال
 • حافظه داخلی بالا
 • سرعت نمونه برداری بالا

ویژگی های اسیلوسکوپ مگاتک

برخی از برجسته ترین ویژگی های اسیلوسکوپ megatek عبارت است از:
 • داشتن پراپ های سوسماری 
 • داشتن تابع FFT
 • مجهز به ولت متر دو کاناله
 • داشتن پراپ گیره ای
 • 32 مدل سنجش اتوماتیک